.:: Publiczna Szkoła Podstawowa w Paszczynie ::.

Witaj ( Zaloguj | Zarejestruj )

Nawigacja
Strona główna
Położenie
Kontakt
Mapa strony
Szukaj

Patron
Kronika
Historia bliska
Śladami przeszłości
Szlak historyczny

Nauczyciele
Obsługa
Uczeń miesiąca


Organizacje szkolne
Dokumenty szkolne
PSO
Realizowane projekty
Ekologia

Dla Uczniów
Dla Rodziców
Dla Nauczycieli

Plan lekcji
Wywiadówka on-line
Platforma MOODLE
E-nabór

Linki
Forum
Czat
Wyślij SMS
Wyślij e-kartkę
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.162.8.xxx @ news.php
statystyka
Pogoda w Paszczynie
Szkoła pięknieje
SzkołaW czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Paszczynie został przeprowadzony gruntowny remont dwóch sal lekcyjnych oraz górnego korytarza. Pomieszczenia zostały dwukrotnie wygipsowane i pomalowane, w salach położono wykładzinę, zaś na korytarzu płytki. Dodatkowo wymieniono wszystkie drzwi. Sala nosząca dotychczas numer 5 wzbogaciła się we wbudowaną szafę na pomoce dydaktyczne. Łączny koszt przeprowadzonych prac wyniósł około 40 tys. złotych i został w połowie pokryty z rezerwy budżetowej Gminy Dębica oraz środków Rady Sołeckiej w Paszczynie.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wykonawców - firmy Pana Mariusza Kopery!!!

Możecie obejrzeć niewielką galerię zdjęć klikając TUTAJ

tok dnia 20-02-2009 · Drukuj
"Znane postacie w śnieżnej oprawie"
Gmina Dębica14 lutego 2009r. przy Zespole Szkół w Głobikowej odbyła się impreza rekreacyjna pn. "Znane postacie w śnieżnej oprawie". Impreza organizowana była już po raz czwarty, w tym roku połączona była z otwarciem wieży widokowej. W imprezie uczestniczyło ok. 200 osób.

Głobikowa to najwyżej położona miejscowość naszej gminy, gdzie śnieg leży najdłużej.
Nowa wieża ma 20 m wysokości, posiada pięć platform widokowych i kosztowała ok. 370 tyś. zł. Przy dobrej pogodzie widać z niej wierzchołki Tatr.

ZS w Paszczynie reprezentowali: P. Renata Jezioro, Natalia Cesarz i Zuzia Orłowska. Poniżej możecie ocenić ich "śnieżne dzieło:

tok dnia 17-02-2009 · Drukuj
Dzień Bezpiecznego Internetu 2009
Internet10 lutego już po raz piąty został ogłoszony Dniem Bezpiecznego Internetu (DBI). Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu zostały objęte honorowym patronatem przez Ministra Edukacji Narodowej Katarzynę Hall.

Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku w ramach programu "Safer Internet", ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci.

Hasło tegorocznych obchodów DBI i związanej z nimi kampanii w mediach "Baw się w internecie – BEZPIECZNIE" ma podkreślić pozytywny charakter internetu, jego walory edukacyjne, rozrywkowe, ale jednocześnie przypominać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, świadomość zagrożeń i dbałość w sieci o dobro zarówno własne jak i innych internautów.


tok dnia 07-02-2009 · Drukuj
Nasza strona - laureatką!!!
InternetStrona internetowa Zespołu Szkół w Paszczynie znalazła się w gronie laureatów III Podkarpackiego Konkursu pn.: "Witryna internetowa mojej szkoły" w kategorii Gimnazja.
tok dnia 05-02-2009 · Czytaj więcej · 18352 Czytań · Drukuj
www.pierwszaki.eu
InformacjePubliczna Szkoła Podstawowa w Paszczynie znalazła się w gronie placówek, w których realizowany będzie projekt badawczy "Pierwsze uczniowskie doświadczenia - drogą do wiedzy", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Adresatami podjętych działań będą uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej oraz ich nauczyciele. Pierwsze lata doświadczeń szkolnych decydują bowiem o przyszłych losach dziecka, wyznaczają jego stosunek do nauki, dostarczają elementarnej wiedzy o świecie, kształtują poglądy, rozwijają zainteresowania. Celem programu jest wykrycie, zdefiniowanie i opisanie u każdego ucznia jego szczególnego rodzaju inteligencji według teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.

W ramach projektu szkoła otrzyma pomoce dydaktyczne oraz dodatkową pulę godzin zajęć lekcyjnych.
tok dnia 04-02-2009 · Czytaj więcej · 21122 Czytań · Drukuj
Harmonogram zajęć podczas ferii zimowych 2009
InformacjeW okresie ferii zimowych w Zespole Szkół w Paszczynie będą organizowane zajęcia sportowo-rekreacyjne, artystyczne oraz imprezy szkolne dla dzieci i młodzieży. Poniżej znajduje się harmonogram zajęć w dniach 2 - 6 lutego 2009 roku.

Zapraszamy!!!

tok dnia 30-01-2009 · Czytaj więcej · 12753 Czytań · Drukuj
Strona 80 z 82 << < 77 78 79 80 81 82 >


Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Przypominacz
EFS
Szkoła dysponuje pracownią komputerową otrzymaną w ramach
Poprawny CSS!