,,OSZCZĘDNY'' PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Dodane przez mcabaj dnia 23-03-2018
Pierwszego Dnia Wiosny mogliśmy podziwiać wyjątkowe przedstawienie ,,Bajkę o oszczędnej wiewiórce’’. Powstało ono przy zaangażowaniu i współpracy uczniów kl.IV-VI szkoły podstawowej. Kl.VI jest autorem fabuły i tekstów piosenek do bajki. Utwory powstały pod opieką Pani Renaty Urban –polonistki. Nauczyciel muzyki Pan Robert Piękoś opracował aranżację muzyczną. Opiekę nad strojami i dekoracją objęła Pani Małgorzata Cabaj z grupą uczniów kl.V. Dekoracja została zaprezentowana na nowych stelażach wykonanych w ramach działań konkursowych ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym’’.
W rolę aktorów wcielili się uczniowie kl.IV pod opieką Pani Janiny Świątek.
Na koniec ucz.kl.IIsp. pod opieką Pani Agnieszki Wójcik zaśpiewali wszystkim piosenkę z morałem, że są ,,rzeczy'', których nie opłaca się oszczędzać.


Również w tym dniu zostały podsumowane wyniki konkursu SKO ,,Mistrz Oszczędzania’’. Najlepsi otrzymali spore dofinansowanie do wycieczek szkolnych, pozostałych ucieszyły nagrody rzeczowe.
Warunkiem konkursu była SYSTEMATYCZNOŚĆ!!! Czyli? Wystarczyło dokonać wpłatę na książeczkę SKO o dowolnej wysokości rzaz w miesiącu, od października 2017 do 20 marca 2018r. Kto tak uczynił już wziął udział w konkursie.Mistrzem Oszczędzania została

Dorota Ryba z klasy IV – oszczędziła największą kwotę.

Kolejne miejsca na podium to:

II - Zuzanna Darłak z klasy IV
III - Bartek Lesiak z klasy III


Na szczególne wyróżnienie zasługują również:

Michał Kmiecik – klasa IV
Zuzanna Dmuchała – klasa I
Szymon Lesiak – klasa I
Alicja Rojek – klasa V
Oliwia Kopera – klasa IV
Jakub Kopera – klasa V
Magdalena Szewc – klasa II
Justyna Zegar – klasa VI
Marcel Szyfner – klasa V
Maksymilian Szyfner – klasa I
Ola Czerwiec – klasa V


Rozszerzona zawartość newsa